Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

Szkolenie on-line: ABC Przedsiębiorczości

Studencie - masz pomysł na biznes? Chcesz otworzyć firmę, o której marzyłeś, która pozwoli Ci realizować Twoje pasje i plany, a do tego stanie się Twoim głównym źródłem dochodu? Nie wiesz od czego zacząć? Odpowiemy na te i wiele innych pytań w trakcie szkolenie on-line, które odbędzie się w dniach 24 czerwca i 1 lipca 2020 r.

Zapraszamy wszystkich studentów I stopnia (od 4. semestru) oraz II stopnia zainteresowanych założeniem własnej firmy do udziału w szkoleniu, którego celem jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat prowadzenia działalności gospodarczej. Będzie to niezwykła okazja do poszerzenia wiedzy oraz zdobycia umiejętności, które pozwolą wykorzystać możliwości jakie stwarza obecna sytuacja gospodarcza. Szkolenie w formie webinaru odbędzie się 24 czerwca 2020 r. (cz. I) oraz 1 lipca 2020 r. (cz. II) w godz. 10:00 – 12:15.

Więcej informacji na stronie  ZUT w Szczecinie.

Reorganizacja roku akademickiego

Rektor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie w dniu 1.06.2020 r. wydał zarządzenie, wg którego:

  • zajęcia dydaktyczne na ZUT zakończą się 12 lipca,
  • 13 lipca rozpocznie się letnia sesja egzaminacyjna.

 

Po szczegóły odsyłamy do treści rozporządzenia:

Zarządzenie Rektora ZUT zmieniające szczegółową organizację roku akademickiego 2019/2020

Komunikat Rektora ZUT o harmonogramie organizacji roku akademickiego 2019/2020

Nowe zasady dot. składania prac dyplomowych

ZARZĄDZENIE NR 49 Rektora Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie z dnia 16 kwietnia 2020 r. w sprawie zasad składania prac dyplomowych w okresie wprowadzonego w kraju stanu epidemii

Więcej informacji na stronie ZUT.