Ogłoszenia dla pracowników

RCiTT ZUT zaprasza na szkolenie poświęcone aspektom prawnym wymiany handlowej z Niemcami i państwami skandynawskimi, które odbędzie się 14 grudnia 2017 r.

Chcesz wejść na rynek niemiecki i państw skandynawskich, ale nie wiesz od czego zacząć? Już eksportujesz do Niemiec, Danii, Norwegii, Szwecji bądź Finlandii, ale szukasz sposobu na zwiększenie zysków i lepsze zabezpieczenie się przed ryzykiem? Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii pomoże rozwiązać te problemy w trakcie szkolenia „DZIAŁAJ ZAGRANICĄ! Zasady eksportu towarów i usług na rynek niemiecki i rynki skandynawskie", które odbędzie się 14 grudnia 2017 r. Jego uczestnicy dowiedzą się jak przeprowadzić podstawową analizę możliwości eksportowych swojej firmy; poznają wymagania formalno-prawne i najkorzystniejsze formy prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech i Skandynawii; oraz zapoznają się z zasadami obowiązującymi przy dopuszczeniu produktów na te rynki (w tym wymaganymi certyfikatami).

Więcej informacji o szkoleniu, wraz z formularzem rejestracyjnym, dostępne na stronie: https://innowacje.zut.edu.pl

W wyniku przeprowadzonego uzupełniającego głosowania w dn. 06.11.2017 r. delegatami na zebranie uczelniane wybierające senatora na kadencję 2016 - 2020 z grupy pozostałych nauczycieli akademickich zostali wybrani:

  1. Mgr inż. Aneta Bera
  2. dr inż. Mirosław Łazoryszczak
  3. dr inż. Edward Półrolniczak
  4. mgr inż. Dariusz Sychel

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Informatyki ZUT zawiadamia  pracowników z grupy „pozostałych nauczycieli akademickich” tj.: adiunktów, st. wykładowców, wykładowców i asystentów, że w dniu  06 listopada 2017 r. (poniedziałek) od godz. 9:00 do godz. 15:00 w pok. 22 WI 1 odbędą się:

Wybory uzupełniające delegatów na zebranie uczelniane, które wybierze przedstawiciela do Senatu ZUT.

Przedstawiciel do Senatu ZUT  będzie wybrany na kadencję trwającą  do 31.08.2020 r.

Kandydatów należy zgłaszać w terminie do dnia 03.11.2017 r. w godz. 9:00-15:00 w pok. 22 lub 20 WI1.

Druki zgłoszeń oraz oświadczenia  o zgodzie na kandydowanie  w załączniku.

W przypadku nieobsadzenia mandatów, druga tura wyborów uzupełniających odbędzie się 08 listopada 2017 r. w godz. 9:00-15:00 w pok. 22 WI1, kolejna 10.11.2017 r. w tych samych godzinach.

RCIiTT ZUT zaprasza doktorantów na bezpłatne warsztaty poświęcone planowaniu kariery naukowej, które odbędzie się 24 października 2017 r.

Jako doktorant/ka planujący/a karierę naukową musisz podejmować wiele istotnych decyzji i wyzwań. Młodzi badacze już od samego początku powinni podejmować świadome decyzje, definiować cele i realizować je, by w rezultacie dążyć do doskonałości naukowej. Z nami dowiesz się jak należy budować swoją drogę naukową, stworzysz plan działań i poznasz tajniki świata naukowego.

Wydarzenie poprowadzi Edyta Pazura-Umecka – konsultantka RCIiTT zajmująca się karierami naukowymi i mobilnością międzynarodową naukowców.

Więcej informacji o warsztaty wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne na stronie RCIiTT.

Uczelniane Centrum Informatyki zakupiło nowa wersję licencji programu Matlab: The MathWorks Total Academic Headcount (TAH). Licencja ta umożliwia instalację oprogramowania nie tylko na komputerach należących do Uczelni, ale również na komputerach prywatnych studentów i pracowników. Dodatkową korzyścią jest bardzo duży wybór toolbox’ów.

Więcej na stronie Uczelnianego Centrum Informatyki.