Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

Aktualności studenckie

RCIiTT ZUT zaprasza wszystkich naukowców i przedsiębiorców na spotkanie informacyjne pn. „Kto pyta nie błądzi – Praktyczne wskazówki nt. pozyskania finansowania w ramach programów ERA-NET”, które odbędzie 30 listopada 2018 r. o godz. 09:00.

Potrzebujesz źródła finansowania do zrealizowania swojego pomysłu na projekt B+R? Masz kontakty międzynarodowe i nie wiesz jak je wykorzystać? RCIiTT zaprasza na spotkanie podczas którego zostaną przedstawione zasady aplikowania i realizacji projektów w ramach programów ERA-NET.

Formuła programów grupy ERA-NET zakłada łączenie potencjału finansowego i naukowego państw członkowskich w celu utworzenia Europejskiej Przestrzeni Badawczej (European Research Area – ERA) oraz podniesienia konkurencyjności europejskiej gospodarki. Program ERA-NET COFUND powstał w ramach Horyzontu 2020, przy dofinansowaniu UE.

Spotkanie skierowane jest do naukowców i przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem środków na działalność B+R z międzynarodowych programów. Odbędzie się 30 listopada 2018 r. w godz. 09:00 – 12:30 w siedzibie Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

Na spotkanie obowiązuje wcześniejsza rejestracja. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie poprowadzi p. Agata Skrobek, konsultantka zajmująca się finansowaniem badań z programów międzynarodowych. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 91 449 49 44.

Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w szkoleniu jest bezpłatny.

RCIiiT ZUT zaprasza na warsztaty pn. „EURAXESS – portal mobilnych naukowców. Granty, stypendia, oferty pracy”, które odbędą się 29 listopada 2018 r. w godz. 09:45-13:00, w siedzibie RCIiTT.

Warsztaty skierowane są do osób zainteresowanych zasadami funkcjonowania oraz możliwościami oferowanymi przez portal EURAXESS, w szczególności do naukowców znajdujących się na różnych szczeblach kariery. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się jak działa portal, w jaki sposób wyszukiwać ofert pracy i granty dla naukowców, a także założą własne konto aby móc komunikować się z naukowym światem i uczestniczyć w wydarzeniach kierowanych do badaczy. Podczas spotkania zostaną także przedstawione narzędzia do planowania kariery oferowane przez portal EURAXESS oraz zasady tworzenia i publikowania naukowego CV.

Forma warsztatów będzie interaktywna, dlatego niezbędne jest przyniesienie przez każdego uczestnika własnego komputera mobilnego. Pomocne będzie również przygotowanie informacji na swój temat, które posłużą do stworzenia naukowego CV.

Na wydarzenie obowiązuje wcześniejsza rejestracja. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z p. Agatą Judzińską-Kłodawską, tel. 91 449 41 53, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w warsztatach jest bezpłatny.

DZIEŃ INFORMACYJNY DLA STUDENTÓW ZUT

Myślisz o studiach lub praktykach za granicą? A może chcesz podjąć pracę w renomowanej firmie albo założyć własne przedsiębiorstwo, lub zostać na uczelni i rozwijać międzynarodową karierę naukową? Przyjdź na DZIEŃ INFORMACYJNY, 15 LISTOPADA 2018 r. o godz. 13:00. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT (RCIiTT), przy ul. Jagiellońskiej 20-21 w Szczecinie.

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Serdecznie zapraszamy ! (pizza i cola gratis). Organizatorami są: Biuro Karier ZUT, Dział Mobilności Międzynarodowej oraz Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT (RCIiTT). Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Na wydarzenie obowiązuje rejestracja: https://innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/dzien-informacyjny-dla-studentow-zut

Studencie, myślisz o własnym biznesie? To szkolenie jest dla Ciebie – przyjdź 19 listopada 2018 r. a dowiesz się:

  • co to są modele biznesowe,
  • jak dobrze zaplanować własną firmę,
  • skąd wziąć pieniądze na rozwój biznesu,
  • jak poprawnie zarejestrować firmę.

Szkolenie poprowadzi p. Magdalena Ostrowska, kierownik Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w RCIiTT. Na szkolenie obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

intive Patronage

Marzysz o karierze w branży IT? Chcesz stać się Programistą, Analitykiem czy Testerem? Mamy dla Ciebie super Start! Program Patronage został stworzony właśnie dla takich osób jak Ty! Z nami stworzysz aplikację od początku do końca pod okiem doświadczonych liderów, zdobędziesz wiedzę i pierwsze doświadczenie, a także zyskasz szansę na zatrudnienie w firmie intive. Przy okazji zaliczysz potrzebne praktyki.

Przyjdź na spotkania informacyjne, które odbędą się w listopadzie i dowiedz się więcej. Opowiemy o każdej grupie technicznej: Java, .Net, Frontend, iOS, Android, QA, Business Analysis, Machine learning & Big data.

Zapisz się na dowolną ilość spotkań pod linkiem: Zapisy Spotkania Informacyjne

Pierwsze spotkania już jutro! Poznacie szczegóły o grupie Java oraz Machine learning & Big data. Nie przegap tej okazji! Udział programie pozwala na zaliczenie praktyki programowej. Pamiętaj, aby spełniać swoje marzenia trzeba działać :)