Oferty pracy i praktyk

Dansk Supermarked Group (DSG) to największa duńska firma z branży handlu detalicznego. Przejrzyste reguły, zdrowy rozsądek i zorientowanie na klienta to podstawa naszego sukcesu. Kierujemy się tymi zasadami od kiedy Herman Salling otworzył swój pierwszy sklep w 1960 roku. Obecnie dysponujemy ponad 1,400 sklepami w czterech krajach: Danii, Szwecji, Polsce i Niemczech. Do grupy należą znane w Europie sieci handlowe: Bilka, Fotex, Salling, a także popularna w Polsce dyskontowa sieć Netto. Grupa zatrudnia ponad 42,000 osób, a każdego dnia sklepy Dansk Supermarked odwiedza ponad 1,4 miliona Klientów.

We wrześniu 2013 roku utworzyliśmy Centrum Usług Wspólnych (SSC – Shared Service Centre), zlokalizowane w kompleksie biurowym Baltic Business Park. Dansk Supermarked SSC to wielofunkcyjna jednostka zarządzająca finansami i innymi procesami biznesowymi zachodzącymi w Dansk Supermarked Group.

W związku z rozwojem naszego Centrum, reprezentowanego przez Netto Sp. z o.o., poszukujemy osób zainteresowanych pracą w obszarze wsparcia IT