Logo ZUT

Oferty pracy i praktyk

DGS Poland

Jako firma zajmująca się nie tylko produkcją, ale i tworzeniem oraz testowaniem oprogramowania do naszych aparatów słuchowych, jesteśmy chętni by zatrudnić studentów ostatnich lat / absolwentów do pracy w naszej firmie. Oferujemy umowę o pracę i elastyczne warunki, dzięki którym studenci mogą bez problemu kontynuować naukę, a jednocześnie zbierać pierwsze doświadczenie zawodowe.

Junior Administrator @ Traceroute42

Zdobądź doświadczenie w świecie serwisów internetowych i poznaj warsztat przydatny każdemu administratorowi.

Miejsce pracy: nasze biuro w centrum Szczecina (blisko akademików)

Wymiar: elastyczne godziny pracy, wymiar dostosowany do wymogów stażu lub praktyki

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie stacjami roboczymi i serwerami wirtualnymi,
  • Optymalizacja i wdrażanie nowych usług w środowisku testowym,
  • Monitorowanie i zapewnienie poprawnego działania usług związanych z funkcjonowaniem systemów serwerowych,
  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów sprzętowych, przeprowadzanie aktualizacji, wprowadzanie usprawnień i rozbudowa środowisk.

Wymagania

  • Znajomość sprzętu komputerowego i podstawowego sprzętu sieciowego,
  • Umiejętność konfiguracji i zarządzania serwerami z systemami Linux (np Debian),
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność jasnej komunikacji i sprawnej współpracy w zespole,
  • Pozytywnego nastawienia: „chcieć, to móc”,
  • Zaangażowanie i chęć samodoskonalenia się, inicjatywa.

Oferujemy

  • Poznanie procesów i procedur obsługi środowiska IT
  • Poznanie współczesnych narzędzi używanych przez administratorów
  • Praca w środowisku rozproszonym administrowanym zdalnie
  • Możliwość poznania naszego procesu zarządzania środowiskami serwerowymi
  • Możliwość konfrontacji z ciekawymi rozwiązaniami open-source’owymi
  • Możliwość automatyzacji zadań przy użyciu ulubionych języków skryptowych
  • Możliwość nauki i zdobywania doświadczenia z zakresu zaawansowanych technologii internetowych,
  • Naukę podstaw wirtualizacji zasobów,
  • Pracę w młodym start-up’owym zespole,
  • Możliwość kontynuowania współpracy po okresie próbnym.

Jak aplikować?

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego jak i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.