Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
--

WI1, WTOREK, 2018-11-13, godz: 08:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
1.08:15
10:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_210 A
Krzysztof Bogusławski dr inż.
Sieci komputerowe i telekomunikacyjne
2.08:15
10:00
WI-1- 128 wyk
BP2_Mcwm_W_42
Jarosław Jankowski dr hab.inż.
Media cyfrowe w marketingu
3.08:15
10:00
WI-1- 309 lab
BP6_Psiai_L_36
Artur Karczmarczyk mgr inż.
Programowanie systemów i aplikacji
4.08:15
10:00
WI-1- 303 lab
PO4_Szbihd_L_2
Magdalena Krakowiak dr inż.
Systemy zarządzania bazami i hurtowniami
5.08:15
10:00
WI-1- 206 aud
S1_I_A_115
Włodzimierz Laskowski dr
Algebra liniowa
6.08:15
10:00
WI-1- 317 lab
S1_IC_L_20 A
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką III
7.08:15
10:00
WI-1- 003 lab
S1_I_L_111 B
Radosław Maciaszczyk dr inż.
Narzędzia inżynierskie
8.08:15
10:00
WI-1- 010 lab
BP2_Tp1_L_32B
Agnieszka Olejnik-Krugły dr inż.
Technologie poligraficzne I
9.08:15
10:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_114 A
Małgorzata Pelczar dr
Narzędzia inżynierskie
10.08:15
10:00
WI-1- 129 aud
S2_I_A_14,16
Andrzej Piegat prof.dr hab.inż.
Metody sztucznej inteligencji
11.08:15
10:00
WI-1- 300 lab
S1_I_L_113 A
Maciej Poliwoda dr inż.
Wprowadzenie do informatyki
12.08:15
10:00
WI-1- 308 lab
S1_IC_L_21 A
Cezary Wernik mgr inż.
Podstawy teleinformatyki I
13.08:15
10:00
WI-1- 304 lab
S1_I_L_214 B
Sławomir Wernikowski mgr inż.
Systemy operacyjne I

WI1, WTOREK, 2018-11-13, godz: 10:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
14.10:15
12:00
WI-1- 302 lab
S1_I_L_211 B
Piotr Błaszyński dr inż.
Programowanie obiektowe
15.10:15
12:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_213 A
Krzysztof Bogusławski dr inż.
Sieci komputerowe i telekomunikacyjne
16.10:15
12:00
WI-1- 309 lab
S1_IC_L_21 A
Piotr Buczyński dr
Inżynieria systemów informatycznych II
17.10:15
12:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_214 B
Mykhailo Fedorov dr inż.
Programowanie obiektowe
18.10:15
12:00
WI-1- 129 wyk
BP2_Mcwm_W_42
Jarosław Jankowski dr hab.inż.
Media cyfrowe w marketingu
19.10:15
12:00
WI-1- 308 lab
BP6_Mwmc_L_46A
Przemysław Jarnot mgr inż.
Marketing w mediach cyfrowych
20.10:15
12:00
WI-1- 310 lab
S1_I_L_221 B
Jacek Klimaszewski mgr inż.
Metody probabilistyczne i statystyka
21.10:15
12:00
WI-1- 011 lab
Er+_zima_1 sem
Joanna Kołodziejczyk dr inż.
Prolog Programming for Artifcial
22.10:15
12:00
WI-1- 200 wyk
PO4_Szbihd_W_2
Magdalena Krakowiak dr inż.
Systemy zarządzania bazami i hurtowniami
23.10:15
12:00
WI-1- 206 aud
S1_I_A_125
Włodzimierz Laskowski dr
Algebra liniowa
24.10:15
12:00
WI-1- 317 lab
S1_IC_L_21 B
Małgorzata Machowska-Szewczyk dr
Matematyka stosowana ze statystyką III
25.10:15
12:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_210 B
Krzysztof Makles dr inż.
Sieci komputerowe i telekomunikacyjne
26.10:15
12:00
WI-1- 007 lab
S1_IC_L_20 C
Mirosława Marciniak dr
Zintegrowane systemy zarządzania
27.10:15
12:00
WI-1- 003 lab
S1_I_L_123 B
Remigiusz Olejnik dr inż.
Narzędzia inżynierskie
28.10:15
12:00
WI-1- 128 wyk
BP2_Pg1_W_32
Agnieszka Olejnik-Krugły dr inż.
Projektowanie grafiki I
29.10:15
12:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_120 A
Małgorzata Pelczar dr
Narzędzia inżynierskie
30.10:15
12:00
WI-1- 300 lab
BP6_Osbc_L_46B
Wojciech Sałabun dr inż.
Optymalizacja systemów biznesu cyfrowego
31.10:15
12:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_211 A
Gerard Wawrzyniak mgr inż.
Struktury danych i złożoność
32.10:15
12:00
WI-1- 304 lab
S1_I_L_210 A
Sławomir Wernikowski mgr inż.
Systemy operacyjne I

WI1, WTOREK, 2018-11-13, godz: 12:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
33.12:15
14:00
WI-1- 215 wyk
S2_I_W_ 01
Anna Barcz dr inż.
Matematyka obliczeniowa
34.12:15
14:00
WI-1- 007 lab
BP2_Pg1_L_32B
Piotr Bartków mgr
Projektowanie grafiki I
35.12:15
14:00
WI-1- 302 lab
S1_I_L_115 B
Piotr Błaszyński dr inż.
Programowanie 1
36.12:15
14:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_214 B
Krzysztof Bogusławski dr inż.
Sieci komputerowe i telekomunikacyjne
37.12:15
14:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_213 A
Mykhailo Fedorov dr inż.
Programowanie obiektowe
38.12:15
14:00
WI-1- 128 wyk
BP6_Osbc_W_46
Jarosław Jankowski dr hab.inż.
Optymalizacja systemów biznesu cyfrowego
39.12:15
14:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_212 A
Jacek Klimaszewski mgr inż.
Metody probabilistyczne i statystyka
40.12:15
14:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_121 B
Agnieszka Konys dr inż.
Wprowadzenie do informatyki
41.12:15
14:00
WI-1- 317 lab
S1_I_PO3_MPHD_
Magdalena Krakowiak dr inż.
Metody projektowania hurtowni danych
42.12:15
14:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_110 B
Radosław Maciaszczyk dr inż.
Narzędzia inżynierskie
43.12:15
14:00
WI-1- 010 lab
BP2_Tp1_L_32C
Agnieszka Olejnik-Krugły dr inż.
Technologie poligraficzne I
44.12:15
14:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_115 A
Małgorzata Pelczar dr
Narzędzia inżynierskie
45.12:15
14:00
WI-1- 003 lab
S1_I_L_113 B
Maciej Poliwoda dr inż.
Wprowadzenie do informatyki
46.12:15
14:00
WI-1- 309 lab
BP6_Izn_L_36A
Przemysław Różewski dr hab.inż.
Inżynieria zdalnego nauczania
47.12:15
14:00
WI-1- 013 wyk
S1_I_PO1_AIwSI
Piotr Sulikowski dr inż.
Architektura informacji w serwisach
48.12:15
14:00
WI-1- 208 lab
S1_I_L_211 A
Grzegorz Śliwiński dr inż.
Sieci komputerowe i telekomunikacyjne
49.12:15
14:00
WI-1- 310 lab
BP2_Sztsi_L_42
Michał Twardochleb dr inż.
Systemy zarządzania treścią serwisów
50.12:15
14:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_211 B
Gerard Wawrzyniak mgr inż.
Struktury danych i złożoność
51.12:15
14:00
WI-1- 304 lab
S1_I_L_214 A
Sławomir Wernikowski mgr inż.
Systemy operacyjne I

WI1, WTOREK, 2018-11-13, godz: 14:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
52.14:15
16:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_222 B
Krzysztof Bogusławski dr inż.
Sieci komputerowe i telekomunikacyjne
53.14:15
16:00
WI-1- 317 lab
S1_IC_L_20 C
Piotr Buczyński dr
Inżynieria systemów informatycznych II
54.14:15
16:00
WI-1- 309 lab
S1_I_L_223 A
Włodzimierz Chocianowicz mgr inż.
Struktury danych i złożoność
55.14:15
16:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_221 B
Mykhailo Fedorov dr inż.
Programowanie obiektowe
56.14:15
16:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_110 B
Agnieszka Konys dr inż.
Wprowadzenie do informatyki
57.14:15
16:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_115 B
Radosław Maciaszczyk dr inż.
Narzędzia inżynierskie
58.14:15
16:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_220 A
Krzysztof Makles dr inż.
Sieci komputerowe i telekomunikacyjne
59.14:15
16:00
WI-1- 007 lab
S1_IC_L_20 A
Mirosława Marciniak dr
Technologie webowe
60.14:15
16:00
WI-1- 003 lab
S1_I_L_116 A
Małgorzata Pelczar dr
Narzędzia inżynierskie
61.14:15
16:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_116 B
Maciej Poliwoda dr inż.
Wprowadzenie do informatyki
62.14:15
16:00
WI-1- 300 lab
BP6_Osbc_L_46A
Wojciech Sałabun dr inż.
Optymalizacja systemów biznesu cyfrowego
63.14:15
16:00
WI-1- 208 lab
S1_I_L_222 A
Grzegorz Śliwiński dr inż.
Sieci komputerowe i telekomunikacyjne
64.14:15
16:00
WI-1- 310 lab
BP2_Sztsi_L_42
Michał Twardochleb dr inż.
Systemy zarządzania treścią serwisów
65.14:15
16:00
WI-1- 302 lab
S1_IC_L_21 B
Cezary Wernik mgr inż.
Podstawy teleinformatyki I
66.14:15
16:00
WI-1- 304 lab
S1_I_L_220 B
Sławomir Wernikowski mgr inż.
Systemy operacyjne I
67.14:15
16:00
WI-1- 215 wyk
S1_I_HSPO_PS_W
Dariusz Zienkiewicz dr
Psychologia społeczna

WI1, WTOREK, 2018-11-13, godz: 16:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
68.16:15
18:00
WI-1- 128 wyk
BP6_Osbc_W_46
Jarosław Jankowski dr hab.inż.
Optymalizacja systemów biznesu cyfrowego
69.16:15
18:00
WI-1- 302 lab
S1_I_L_211 A
Tomasz Klimek dr inż.
Programowanie obiektowe
70.16:15
18:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_116 A
Agnieszka Konys dr inż.
Wprowadzenie do informatyki
71.16:15
18:00
WI-1- 300 lab
S1_IC_L_20 C
Krzysztof Kraska dr inż.
Elektroniczna wymiana danych
72.16:15
18:00
WI-1- 215 wyk
S1_I_W_3
Wojciech Maleika dr inż.
Podstawy systemów informacji
73.16:15
18:00
WI-1- 007 lab
S1_IC_L_20 B
Mirosława Marciniak dr
Technologie webowe
74.16:15
18:00
WI-1- 129 wyk
Er+_zima_1 sem
Marcin Pietrzykowski mgr inż.
C# Programming Language (wi)
75.16:15
18:00
WI-1- 316 lab
S1_IC_L_20 A
Cezary Wernik mgr inż.
Podstawy teleinformatyki I
76.16:15
18:00
WI-1- 003 lab
S1_I_L_125 A
Tomasz Wierciński dr inż.
Programowanie 1

WI1, WTOREK, 2018-11-13, godz: 18:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
77.18:15
20:00
WI-1- 302 lab
S1_I_L_220 A
Tomasz Klimek dr inż.
Programowanie obiektowe
78.18:15
20:00
WI-1- 300 lab
S1_IC_L_20 B
Krzysztof Kraska dr inż.
Elektroniczna wymiana danych
79.18:15
20:00
WI-1- 303 lab
Er+_zima_1 sem
Marcin Pietrzykowski mgr inż.
C# Programming Language (wi)