Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

Aktualności studenckie

Studencie - masz pomysł na biznes? Chcesz otworzyć firmę, o której marzyłeś, która pozwoli Ci realizować Twoje pasje i plany, a do tego stanie się Twoim głównym źródłem dochodu? Nie wiesz od czego zacząć? Odpowiemy na te i wiele innych pytań w trakcie szkolenie on-line, które odbędzie się w dniach 24 czerwca i 1 lipca 2020 r.

Zapraszamy wszystkich studentów I stopnia (od 4. semestru) oraz II stopnia zainteresowanych założeniem własnej firmy do udziału w szkoleniu, którego celem jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat prowadzenia działalności gospodarczej. Będzie to niezwykła okazja do poszerzenia wiedzy oraz zdobycia umiejętności, które pozwolą wykorzystać możliwości jakie stwarza obecna sytuacja gospodarcza. Szkolenie w formie webinaru odbędzie się 24 czerwca 2020 r. (cz. I) oraz 1 lipca 2020 r. (cz. II) w godz. 10:00 – 12:15.

Więcej informacji na stronie  ZUT w Szczecinie.

Rektor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie w dniu 1.06.2020 r. wydał zarządzenie, wg którego:

  • zajęcia dydaktyczne na ZUT zakończą się 12 lipca,
  • 13 lipca rozpocznie się letnia sesja egzaminacyjna.

 

Po szczegóły odsyłamy do treści rozporządzenia:

Zarządzenie Rektora ZUT zmieniające szczegółową organizację roku akademickiego 2019/2020

Komunikat Rektora ZUT o harmonogramie organizacji roku akademickiego 2019/2020

ZARZĄDZENIE NR 49 Rektora Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie z dnia 16 kwietnia 2020 r. w sprawie zasad składania prac dyplomowych w okresie wprowadzonego w kraju stanu epidemii

icon zarz 49 2020 w sprawie skladania prac dyplomowych [1.3M]

Więcej informacji na stronie ZUT.

Pomoc dla lekarzy

Okręgowa Izba Lekarska w Szczecinie poszukuje osób chętnych do pomocy lekarzom walczącym na pierwszej linii frontu z epidemią COVID-19 albo z innych przyczyn potrzebującym pomocy przy czynnościach dnia codziennego (zrobienie zakupów, opieka nad dziećmi i pomoc w lekcjach, opieka nad zwierzętami).

Poniżej link do strony Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie, gdzie osoby zainteresowane mogą znaleźć informacje dodatkowe i formularz zgłoszeniowy.

Deklaruje pomoc lekarzowi w czynnościach dnia codziennego

ZARZĄDZENIE NR 41 Rektora ZUT z dnia 25 marca 2020 r. w sprawie przesunięcia terminu pobierania opłat za usługi edukacyjne w semestrze letnim w roku akademickim 2019/2020

plik PDF