Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej

Wyniki ankietyzacji studenta / doktoranta 2018/2019 - zima

Ocena prowadzących i przedmiotów.

Walczymy o pierwsze miejsce!

LpWydziałWypełnioneOczekujące[%]
1WEkon33031127729,29%
2WI65073304819,69%
3WTMiT651438414,85%
4WE19501346014,49%
5WBiHZ19121353714,12%
6WNoZiR824731111,27%
7WTiICh67489757,51%
8WIMiM1372202226,78%
9WKSiR854129136,61%
10WBiA1584268945,89%
11SzD%