Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
Nowe technologie dla dziewczyn

„Nowe technologie dla dziewczyn” – to pierwszy w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną.

Ta pionierska na rynku polskim inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem. Organizatorzy chcą pomóc utalentowanym maturzystkom i studentkom w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej, czy też w nauce.

Stypendystki INTEL-PERSPEKTYWY otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe. Znajdą się pod opieką Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Otrzymają stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokryje część wydatków, jakie ponoszą w związku ze studiami. Niektóre z nich zostaną zaproszone również do wzięcia udziału w programie stażowym, w bardzo ekscytującym miejscu – w Intel Technology Poland sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie.

Do udziału w V edycji programu zapraszamy studentki Wydziału Informatyki. W ramach programu "Nowe technologie dla dziewczyn" czeka dwadzieścia pięć stypendiów na rok akad. 2019/20. Wypełnij formularz zgłoszenia i wyślij swoją aplikację najpóźniej do 16 czerwca 2019.

Stypendystką NTDD Intel-Perspektywy w 2017 roku została studentka naszego Wydziału - Olga Chróstowska.

Więcej o projekcie: https://www.stypendiadladziewczyn.pl/pl/o-programie
Formularz aplikacyjny: https://www.stypendiadladziewczyn.pl/pl/studentka