Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
NCDC zaprasza na praktyki

NCDC poszukuje obecnie najlepszych talentów do autorskiego programu praktyk dla programistów.

NCDC House of Talents to niezrównana okazja do  zrealizowania projektu wzorowanego na projektach komercyjnych.
Podczas 6 tygodni praktyk dajemy Ci możliwość użycia  najnowszych technologii i narzędzi w symulowanym środowisku, pod okiem doświadczonych opiekunów.

Rekrutacja do NCDC House of Talents przebiega w dwóch etapach. Aby wziąć udział w naborze do tegorocznej edycji należy najpierw się zarejestrować w programie. Zapisy ruszają 19 kwietnia 2023.

Zarejestruj się

Jak tylko zarejestrujesz się w programie, otrzymasz od nas test z wiedzy a kolejno zadanie programistyczne w Javie.

TEST Z WIEDZY

w ten sposób dowiesz się, jaka wiedza będzie Ci przydatna podczas praktyk, a nam pokażesz, czy masz oczekiwaną przez nas wiedzę - nawet jeśli jej zdobycie miało miejsce dopiero w czasie wypełniania testu, to ważne dla nas jest, że potrafisz ją znaleźć


ZADANIE PROGRAMISTYCZNE

napisz prosty program w Javie - oceniać będziemy zarówno to, czy potrafisz rozwiązać postawiony problem, jak i jakość Twojego kodu


NCDC oferuje 6 tygodniowy program praktyk w specjalnie przygotowanej przestrzeni. Abyś mógł poczuć się jak część zespołu już teraz. Gwarantujemy wspaniałe doświadczenie, aktywne zaangażowanie opiekunów, z mnóstwem wsparcia i wskazówek. Nie musisz martwić się o nic poza kodowaniem.

SZKOLENIA WSTĘPNE

  • Dostęp do platformy szkoleniowej on-line

  • Cotygodniowe code - review i retrospekcje z mentorami

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Podczas praktyk odejmujesz z zespołem wyzwania, które pomagają nam udoskonalić rozwiązania w komercyjnych projektach. Wierzymy w Twoją kreatywność i umiejętność szukania nieszablonowych dróg. Najnowsze technologie tylko Ci w tym pomogą.

CIEKAWE PROJEKTY

Co roku tworzymy dla Was zadania, które pozwolą na wykorzystanie najnowszych technologii i narzędzi, którymi posługujemy się w projektach komercyjnych. Projekty mają zróżnicowaną tematykę i mają przede wszystkim zainspirować do znajdywania nowych rozwiązań.

ZAPLECZE SOCJALNE

Chill room aby się trochę zregenerować, ogród by zaczerpnąć świeżego powietrza, a może 15 minutowa rundka na XBoxie? Wiemy, że umysł potrzebuje czasami resetu - korzystaj dowoli z naszego zaplecza.


DOSTĘP DO INFRASTRUKTURY

Zapewniamy dostęp do infrastruktury firmowej, niezbędnego oprogramowania i narzędzi. Ty potrzebujesz tylko laptopa.


ZDROWE OBIADY I OWOCE

Aby kodować, trzeba się dobrze odżywiać i dbać o zdrowie - sprawdzone przez naszych fachowców 😉 Codziennie zapewniamy Ci zdrowy posiłek i owoce na przekąskę.


Więcej informacji na:

https://hot.ncdc.eu/

https://www.facebook.com/NCDCHoT

NCDC House of Talents
ul. Bartosza Głowackiego 4
70-238 Szczecin, Poland
tel: +48 669 500 316
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.