Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
--

  WI1, WTOREK, 2019-06-18, godz: 08:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
1.08:15
10:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_213 A
Piotr Buczyński dr
Bazy danych
2.08:15
09:00
WI-1- 304 lab
S1_I_L_115 B
Jacek Klimaszewski mgr inż.
Matematyka stosowana ze statystyką 2
3.08:15
09:00
WI-1- 310 wyk
lato_PO4_Szbih
Magdalena Krakowiak dr inż.
Systemy zarządzania bazami i hurtowniami
4.08:15
10:00
WI-1- 200 wyk
BP6_Pznu_W_36
Agnieszka Olejnik-Krugły dr inż.
Projektowanie zorientowane na
5.08:15
09:00
WI-1- 215 wyk
lato_S2_I_W_ 0
Andrzej Piegat prof.dr hab.inż.
Metody sztucznej inteligencji
6.08:15
10:00
WI-1- 309 lab
S1_IC_L_21 B
Marcin Pietrzykowski mgr inż.
Metody sztucznej inteligencji
7.08:15
09:00
WI-1- 206 wyk
Er+_lato_1 sem
Marcin Pluciński dr inż.
Artificial neural networks and their
8.08:15
09:00
WI-1- 206 wyk
Er+_lato_2 sem
Marcin Pluciński dr inż.
Artificial neural networks and their
9.08:15
09:00
WI-1- 307 lab
powt._2 sem._S
Maciej Roszkowski dr inż.
Systemy operacyjne
10.08:15
09:00
WI-1- 300 lab
powt._2 sem._I
Wojciech Sałabun dr inż.
Inżynierskie pakiety oprogramowania

  WI1, WTOREK, 2019-06-18, godz: 09:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
11.09:15
10:00
WI-1- 206 aud
S1_IC_A_20
Magdalena Kieruzel dr
Zarządzanie projektami
12.09:15
10:00
WI-1- 310 lab
lato_PO4_Szbih
Magdalena Krakowiak dr inż.
Systemy zarządzania bazami i hurtowniami
13.09:15
10:00
WI-1- 129 aud
lato_S2_I_A_14
Andrzej Piegat prof.dr hab.inż.
Metody sztucznej inteligencji
14.09:15
10:00
WI-1- 300 lab
Er+_lato_1 sem
Marcin Pluciński dr inż.
Artificial neural networks and their
15.09:15
10:00
WI-1- 300 lab
Er+_lato_2 sem
Marcin Pluciński dr inż.
Artificial neural networks and their
16.09:15
10:00
WI-1- 307 lab
S1_IC_L_21 A
Maciej Roszkowski dr inż.
Wirtualizacja i przetwarzanie rozproszone

  WI1, WTOREK, 2019-06-18, godz: 10:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
17.10:15
11:00
WI-1- 206 aud
S1_I_A_120
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 2
18.10:15
12:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_211 A
Piotr Buczyński dr
Bazy danych
19.10:15
11:00
WI-1- 128 wyk
S2_I_W_ 01
Larisa Dobryakova dr inż.
Analiza danych i eksperyment badawczy
20.10:15
11:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_213 B
Leszek Drobiazgiewicz dr inż.
Metody optymalizacji
21.10:15
12:00
WI-1- 304 lab
S1_I_L_123 A
Jacek Klimaszewski mgr inż.
Matematyka stosowana ze statystyką 2
22.10:15
12:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_110 B
Agnieszka Konys dr inż.
Programowanie 2
23.10:15
11:00
WI-1- 200 aud
S1_IC_A_32
Tomasz Lipczyński dr inż.
Komunikacja interpersonalna
24.10:15
11:00
WI-1- 129 pro
BP6_Pznu_P_36A
Agnieszka Olejnik-Krugły dr inż.
Projektowanie zorientowane na
25.10:15
11:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_221 A
Marcin Pietrzykowski mgr inż.
Wstęp do sztucznej inteligencji
26.10:15
11:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_212 A
Łukasz Radliński dr
Inżynieria oprogramowania
27.10:15
11:00
WI-1- 307 lab
S1_IC_L_21 B
Maciej Roszkowski dr inż.
Wirtualizacja i przetwarzanie rozproszone
28.10:15
12:00
WI-1- 217 wyk
Er+_lato_1 sem
Wojciech Sałabun dr inż.
Intelligent Decision Systems (wi)
29.10:15
12:00
WI-1- 217 wyk
Er+_lato_2 sem
Wojciech Sałabun dr inż.
Intelligent Decision Systems (wi)

  WI1, WTOREK, 2019-06-18, godz: 11:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
30.11:15
12:00
WI-1- 013 aud
S1_I_A_111
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 2
31.11:15
12:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_124
Larisa Dobryakova dr inż.
Matematyka stosowana ze statystyką 2
32.11:15
12:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_211 B
Leszek Drobiazgiewicz dr inż.
Metody optymalizacji
33.11:15
12:00
WI-1- 129 aud
S1_IC_A_21
Magdalena Kieruzel dr
Zarządzanie projektami
34.11:15
12:00
WI-1- 309 lab
S1_I_L_212 A
Marcin Pietrzykowski mgr inż.
Wstęp do sztucznej inteligencji
35.11:15
12:00
WI-1- 307 lab
S1_IC_L_20 B
Maciej Roszkowski dr inż.
Wirtualizacja i przetwarzanie rozproszone

  WI1, WTOREK, 2019-06-18, godz: 12:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
36.12:15
14:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_124 B
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 2
37.12:15
13:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_221 A
Anna Barcz dr inż.
Metody optymalizacji
38.12:15
14:00
WI-1- 313 lab
S2_I_L_14 A
Larisa Dobryakova dr inż.
Analiza danych i eksperyment badawczy
39.12:15
14:00
WI-1- 003 pro
BP6_Ipz_P_36B
Jarosław Jankowski dr hab.inż.
Inżynierski projekt zespołowy - KPiUC
40.12:15
14:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_120 A
Agnieszka Konys dr inż.
Programowanie 2
41.12:15
13:00
WI-1- 309 pro
BP1_PSBD_P_31A
Magdalena Krakowiak dr inż.
Programowanie serwerów baz danych
42.12:15
13:00
WI-1- 215 wyk
S1_I_W_11
Tomasz Lipczyński dr inż.
Komunikacja interpersonalna i praca
43.12:15
14:00
WI-1- 010 lab
BP2_Tp II_L_32
Agnieszka Olejnik-Krugły dr inż.
Technologie poligraficzne II
44.12:15
13:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_220 B
Marcin Pietrzykowski mgr inż.
Wstęp do sztucznej inteligencji
45.12:15
13:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_222 B
Łukasz Radliński dr
Inżynieria oprogramowania
46.12:15
13:00
WI-1- 310 wyk
S2_I_W_16
Leonard Rozenberg dr hab.inż.
Zastosowanie metod matematycznych
47.12:15
14:00
WI-1- 128 wyk
lato_S2_I_W_ 0
Przemysław Różewski dr hab.inż.
Modelowanie i analiza systemów
48.12:15
14:00
WI-1- 302 lab
S1_I_L_222 A
Wojciech Sałabun dr inż.
Bazy danych
49.12:15
13:00
WI-1- 206 pro
S1_IC_P_32C
Jerzy Sołdek prof. dr inż.
Pracownia dyplomowa I
50.12:15
13:00
WI-1- 129 aud
S1_I_A_123
Michał Twardochleb dr inż.
Komunikacja interpersonalna i praca

  WI1, WTOREK, 2019-06-18, godz: 13:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
51.13:15
14:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_220 B
Anna Barcz dr inż.
Metody optymalizacji
52.13:15
14:00
WI-1- 304 lab
S1_I_L_115 B
Jacek Klimaszewski mgr inż.
Matematyka stosowana ze statystyką 2
53.13:15
14:00
WI-1- 309 lab
BP1_PSBD_L_31C
Magdalena Krakowiak dr inż.
Programowanie serwerów baz danych
54.13:15
14:00
WI-1- 300 wyk
powt._2 sem._O
Tomasz Lipczyński dr inż.
Ochrona praw autorskich
55.13:15
14:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_221 A
Maciej Poliwoda dr inż.
Inżynieria oprogramowania
56.13:15
14:00
WI-1- 310 lab
S2_I_L_16 A
Leonard Rozenberg dr hab.inż.
Zastosowanie metod matematycznych
57.13:15
14:00
WI-1- 129 aud
S1_I_A_110
Michał Twardochleb dr inż.
Komunikacja interpersonalna i praca

  WI1, WTOREK, 2019-06-18, godz: 14:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
58.14:15
16:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_113 A
Joanna Banaś dr
Matematyka stosowana ze statystyką 2
59.14:15
16:00
WI-1- 003 lab
S1_I_L_210 A
Piotr Bartków mgr
Bazy danych
60.14:15
15:00
WI-1- 304 lab
S1_I_L_211 B
Dariusz Burak dr inż.
Języki i paradygmaty programowania
61.14:15
16:00
WI-1- 208 pro
BP5_ZGK_P_35A
Michał Chwesiuk mgr inż.
Zaawansowana grafika komputerowa
62.14:15
15:00
WI-1- 200 aud
S1_I_A_114
Larisa Dobryakova dr inż.
Matematyka stosowana ze statystyką 2
63.14:15
15:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_213 A
Leszek Drobiazgiewicz dr inż.
Metody optymalizacji
64.14:15
15:00
WI-1- 300 lab
BP1_TJPW_L_31B
Agnieszka Konys dr inż.
Techniki i języki programowania
65.14:15
15:00
WI-1- 309 pro
BP1_PSBD_P_31C
Magdalena Krakowiak dr inż.
Programowanie serwerów baz danych
66.14:15
15:00
WI-1- 215 wyk
S1_I_W_12
Tomasz Lipczyński dr inż.
Komunikacja interpersonalna i praca
67.14:15
15:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_211 A
Marcin Pietrzykowski mgr inż.
Wstęp do sztucznej inteligencji
68.14:15
15:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_210 B
Łukasz Radliński dr
Inżynieria oprogramowania
69.14:15
15:00
WI-1- 307 lab
BP2_PAI_L_32C
Maciej Roszkowski dr inż.
Projektowanie aplikacji internetowych
70.14:15
15:00
WI-1- 310 lab
S2_I_L_16 A
Leonard Rozenberg dr hab.inż.
Zastosowanie metod matematycznych
71.14:15
15:00
WI-1- 313 lab
BP1_TJPW_L_31A
Kamil Sawicki mgr inż.
Techniki i języki programowania

  WI1, WTOREK, 2019-06-18, godz: 15:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
72.15:15
16:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_212 B
Leszek Drobiazgiewicz dr inż.
Metody optymalizacji
73.15:15
16:00
WI-1- 129 sem
S2_I_S_16
Jarosław Jankowski dr hab.inż.
Seminarium dyplomowe
74.15:15
16:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_211 B
Marcin Pietrzykowski mgr inż.
Wstęp do sztucznej inteligencji
75.15:15
16:00
WI-1- 316 lab
BP2_AIwTNET_L_
Maciej Poliwoda dr inż.
Aplikacje internetowe w technologii .NET
76.15:15
16:00
WI-1- 206 pro
S1_I_P_P.dyp.I
Leonard Rozenberg dr hab.inż.
Pracownia dyplomowa I
77.15:15
16:00
WI-1- 300 lab
BP1_TJPW_L_31C
Kamil Sawicki mgr inż.
Techniki i języki programowania
78.15:15
16:00
WI-1- 013 wyk
S1_IC_W_2
Grzegorz Śliwiński dr inż.
Wirtualizacja i przetwarzanie rozproszone

  WI1, WTOREK, 2019-06-18, godz: 16:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
79.16:15
18:00
WI-1- 010 pro
BP2_Pg II_P_32
Piotr Bartków mgr
Projektowanie grafiki II
80.16:15
17:00
WI-1- 304 lab
S1_I_L_210 B
Dariusz Burak dr inż.
Języki i paradygmaty programowania
81.16:15
17:00
WI-1- 208 lab
BP5_ZGK_L_35A
Michał Chwesiuk mgr inż.
Zaawansowana grafika komputerowa
82.16:15
18:00
WI-1- 308 lab
BP2_PDD_L_32C
Łukasz Cieszyński mgr
Programowanie dokumentów dynamicznych
83.16:15
18:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_112 A
Mykhailo Fedorov dr inż.
Programowanie 2
84.16:15
18:00
WI-1- 003 pro
BP6_Ipz_P_36A
Jarosław Jankowski dr hab.inż.
Inżynierski projekt zespołowy - KPiUC
85.16:15
18:00
WI-1- 300 lab
S1_I_L_111 B
Agnieszka Konys dr inż.
Programowanie 2
86.16:15
18:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_222 B
Krzysztof Kraska dr inż.
Systemy operacyjne II
87.16:15
17:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_222 A
Marcin Pietrzykowski mgr inż.
Wstęp do sztucznej inteligencji
88.16:15
17:00
WI-1- 307 lab
powt._Wipr_L
Maciej Roszkowski dr inż.
Wirtualizacja i przetwarzanie rozproszone
89.16:15
18:00
WI-1- 206 wyk
powt._2 sem._M
Leonard Rozenberg dr hab.inż.
Makro i mikroekonomia
90.16:15
17:00
WI-1- 215 wyk
BP1_XML_W_31
Tomasz Wierciński dr inż.
Programowanie w języku XML

  WI1, WTOREK, 2019-06-18, godz: 17:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
91.17:15
18:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_212 A
Dariusz Burak dr inż.
Języki i paradygmaty programowania
92.17:15
18:00
WI-1- 307 lab
BP2_PAI_L_32A
Maciej Roszkowski dr inż.
Projektowanie aplikacji internetowych
93.17:15
18:00
WI-1- 315 lab
BP1_XML_L_31C
Tomasz Wierciński dr inż.
Programowanie w języku XML

  WI1, WTOREK, 2019-06-18, godz: 18:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
94.18:15
19:00
WI-1- 304 lab
S1_I_L_222 A
Dariusz Burak dr inż.
Języki i paradygmaty programowania
95.18:15
20:00
WI-1- 308 lab
BP2_PDD_L_32B
Łukasz Cieszyński mgr
Programowanie dokumentów dynamicznych
96.18:15
20:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_112 A
Mykhailo Fedorov dr inż.
Programowanie 2
97.18:15
19:00
WI-1- 313 lab
BP1_Java_L_31A
Krzysztof Kraska dr inż.
Programowanie w języku Java
98.18:15
19:00
WI-1- 003 lab
BP1_XML_L_31B
Tomasz Wierciński dr inż.
Programowanie w języku XML