Formularz wyszukiwania
Zaloguj
Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
--

  WI1, NIEDZIELA, 2019-10-20, godz: 08:00

LpGodzSalaNazwisko i imię
1.08:00
09:35
WI-1- 013 wyk
BP1_Pkj_W_41
Piotr Błaszyński dr inż.
Programowanie komponentowe JavaEE/NET
2.08:00
09:35
WI-1- 215 wyk
N1_I_W_02
Leszek Drobiazgiewicz dr inż.
Metody numeryczne
3.08:00
09:35
WI-1- 300 lab
N1_I_L_12B
Mateusz Kłos mgr inż.
Programowanie 1
4.08:00
09:35
WI-1- 128 wyk
N2_I_W_1
Piotr Piela dr inż.
Matematyka obliczeniowa
5.08:00
09:35
WI-1- 316 lab
N1_I_L_14A
Marcin Pluciński dr inż.
Narzędzia inżynierskie

  WI1, NIEDZIELA, 2019-10-20, godz: 08:50

LpGodzSalaNazwisko i imię
6.08:50
15:05
WI-1- 307 lab
SP_CAVS_L_01
Maciej Roszkowski dr inż.
VMware vSphere Install, Configure, Manage

  WI1, NIEDZIELA, 2019-10-20, godz: 09:40

LpGodzSalaNazwisko i imię
7.09:40
11:20
WI-1- 304 lab
BP1_Pkj_L_41A
Piotr Błaszyński dr inż.
Programowanie komponentowe JavaEE/NET
8.09:40
11:20
WI-1- 215 aud
N1_I_A_20
Leszek Drobiazgiewicz dr inż.
Metody numeryczne
9.09:40
11:20
WI-1- 300 lab
N1_I_L_11A
Mateusz Kłos mgr inż.
Programowanie 1
10.09:40
11:20
WI-1- 315 lab
N2_I_L_1A
Anna Lewandowska dr hab.inż.
Wprowadzenie do kognitywistyki
11.09:40
11:20
WI-1- 317 lab
N2_I_L_1C
Piotr Piela dr inż.
Matematyka obliczeniowa
12.09:40
11:20
WI-1- 316 lab
N1_I_L_13B
Marcin Pluciński dr inż.
Narzędzia inżynierskie
13.09:40
11:20
WI-1- 309 lab
BP1_PAI_L_41B
Maciej Poliwoda dr inż.
Programowanie aplikacji internetowych
14.09:40
11:20
WI-1- 200 wyk
BP2_Iiius_W_42
Grzegorz Śliwiński dr inż.
Infrastruktura Internetu i usługi

  WI1, NIEDZIELA, 2019-10-20, godz: 11:25

LpGodzSalaNazwisko i imię
15.11:25
13:00
WI-1- 304 lab
BP1_Pkj_L_41B
Piotr Błaszyński dr inż.
Programowanie komponentowe JavaEE/NET
16.11:25
13:00
WI-1- 300 lab
N1_I_L_10B
Mateusz Kłos mgr inż.
Programowanie 1
17.11:25
13:00
WI-1- 308 wyk
PO4_Szbihd_W_1
Magdalena Krakowiak dr inż.
Systemy zarządzania bazami i hurtowniami
18.11:25
13:00
WI-1- 315 lab
N2_I_L_1B
Anna Lewandowska dr hab.inż.
Wprowadzenie do kognitywistyki
19.11:25
13:00
WI-1- 317 lab
N2_I_L_1A
Piotr Piela dr inż.
Matematyka obliczeniowa
20.11:25
13:00
WI-1- 316 lab
N1_I_L_11A
Marcin Pluciński dr inż.
Narzędzia inżynierskie
21.11:25
13:00
WI-1- 309 lab
BP1_PAI_L_41A
Maciej Poliwoda dr inż.
Programowanie aplikacji internetowych
22.11:25
13:00
WI-1- 208 lab
BP2_Iiius_L_42
Grzegorz Śliwiński dr inż.
Infrastruktura Internetu i usługi

  WI1, NIEDZIELA, 2019-10-20, godz: 13:30

LpGodzSalaNazwisko i imię
23.13:30
15:05
WI-1- 206 wyk
BP2_Bihd_W_42
Piotr Buczyński dr
Bazy i hurtownie danych w Internecie
24.13:30
15:05
WI-1- 300 lab
N1_I_L_10A
Mateusz Kłos mgr inż.
Programowanie 1
25.13:30
15:05
WI-1- 302 lab
PO4_Szbihd_L_1
Magdalena Krakowiak dr inż.
Systemy zarządzania bazami i hurtowniami
26.13:30
15:05
WI-1- 315 lab
N2_I_L_1C
Anna Lewandowska dr hab.inż.
Wprowadzenie do kognitywistyki
27.13:30
15:05
WI-1- 317 lab
N2_I_L_1B
Piotr Piela dr inż.
Matematyka obliczeniowa
28.13:30
15:05
WI-1- 316 lab
N1_I_L_13A
Marcin Pluciński dr inż.
Narzędzia inżynierskie

  WI1, NIEDZIELA, 2019-10-20, godz: 15:10

LpGodzSalaNazwisko i imię
29.15:10
16:45
WI-1- 208 lab
N1_I_L_31A
Mariusz Borawski dr hab.inż.
Grafika komputerowa i wizualizacja
30.15:10
16:45
WI-1- 206 aud
N2_I_A_24,28
Tomasz Lipczyński dr inż.
Ochrona własności intelektualnej
31.15:10
16:45
WI-1- 215 wyk
N1_I_1 rok_W
Marcin Pluciński dr inż.
Narzędzia inżynierskie
32.15:10
16:45
WI-1- 011 lab
N1_I_L_30B
Edward Półrolniczak dr inż.
Przetwarzanie obrazów

  WI1, NIEDZIELA, 2019-10-20, godz: 16:50

LpGodzSalaNazwisko i imię
33.16:50
18:25
WI-1- 208 lab
N1_I_L_30A
Mariusz Borawski dr hab.inż.
Grafika komputerowa i wizualizacja
34.16:50
18:25
WI-1- 215 wyk
N1_I_1 rok_W
Mykhailo Fedorov dr inż.
Programowanie 1
35.16:50
18:25
WI-1- 206 wyk
BP2_Pdd_W_42
Artur Karczmarczyk mgr inż.
Programowanie dokumentów dynamicznych
36.16:50
18:25
WI-1- 011 lab
N1_I_L_31A
Edward Półrolniczak dr inż.
Przetwarzanie obrazów
37.16:50
18:25
WI-1- 316 lab
N1_I_L_20B
Sławomir Wernikowski mgr inż.
Systemy operacyjne

  WI1, NIEDZIELA, 2019-10-20, godz: 18:30

LpGodzSalaNazwisko i imię
38.18:30
20:05
WI-1- 208 lab
N1_I_L_30B
Mariusz Borawski dr hab.inż.
Grafika komputerowa i wizualizacja
39.18:30
20:05
WI-1- 313 lab
N1_I_L_14A
Mykhailo Fedorov dr inż.
Programowanie 1
40.18:30
20:05
WI-1- 011 lab
N1_I_L_30A
Edward Półrolniczak dr inż.
Przetwarzanie obrazów