Logo ZUT Uczelnia powstała w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej
--

  WI1, WTOREK, 2021-10-26, godz: 08:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
1.08:15
10:00
WI-1- 003 lab
S1_I_L_210B
Leszek Drobiazgiewicz, dr inż.
Metody numeryczne
2.08:15
10:00
WI-1- 013 wyk
lato_S2_I_SKZ_
Paweł Forczmański, dr hab.inż.
Interaktywne systemy multimedialne
3.08:15
10:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_321
Przemysław Klęsk, dr hab.inż.
Sztuczna inteligencja
4.08:15
10:00
WI-1- 309 lab
S1_I_L_213A
Jacek Klimaszewski, mgr inż.
Metody numeryczne
5.08:15
10:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_323
Joanna Kołodziejczyk, dr inż.
Sztuczna inteligencja
6.08:15
10:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_223B
Witold Maćków, dr inż.
Systemy operacyjne
7.08:15
10:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_125B
Wojciech Maleika, dr hab.inż.
Wprowadzenie do informatyki
8.08:15
10:00
WI-1- 317 lab
Er+_zima_1 sem
Krzysztof Małecki, dr hab.inż.
Python Programming Language (wi)
9.08:15
10:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_310
Maciej Roszkowski, dr inż.
Sieci komputerowe
10.08:15
10:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_211A
Sławomir Wernikowski, mgr inż.
Systemy operacyjne
11.08:15
10:00
WI-1- 208 lab
S1_I_L_111A
Tomasz Wierciński, dr inż.
Programowanie 1
12.08:15
10:00
WI-1- 215 aud
S1_I_A_221
Jarosław Woźniak, dr
Metody numeryczne

  WI1, WTOREK, 2021-10-26, godz: 10:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
13.10:15
12:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_210A
Anna Barcz, dr inż.
Metody numeryczne
14.10:15
12:00
WI-1- 309 lab
lato_S2_I_SKZ_
Piotr Bartków, mgr
Modelowanie zachowań w sieciach
15.10:15
12:00
WI-1- 310 lab
S1_I_L_211B
Aneta Bera, mgr inż.
Metody numeryczne
16.10:15
12:00
WI-1- 302 lab
33_PO3_Ai1_L_g
Piotr Buczyński, dr
Aplikacje internetowe 1
17.10:15
12:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_223B
Leszek Drobiazgiewicz, dr inż.
Metody numeryczne
18.10:15
12:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_322
Przemysław Klęsk, dr hab.inż.
Sztuczna inteligencja
19.10:15
12:00
WI-1- 304 lab
S1_I_L_221A
Jacek Klimaszewski, mgr inż.
Metody numeryczne
20.10:15
12:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_320
Joanna Kołodziejczyk, dr inż.
Sztuczna inteligencja
21.10:15
12:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_125B
Agnieszka Konys, dr inż.
Programowanie 1
22.10:15
12:00
WI-1- 206 wyk
Er+_zima_1 sem
Przemysław Korytkowski, dr hab.inż.
Database systems (wi)
23.10:15
12:00
WI-1- 300 lab
S1_I_L_222B
Witold Maćków, dr inż.
Systemy operacyjne
24.10:15
12:00
WI-1- 208 lab
S1_I_L_111A
Wojciech Maleika, dr hab.inż.
Wprowadzenie do informatyki
25.10:15
12:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_122A
Marcin Pietrzykowski, dr inż.
Narzędzia inżynierskie
26.10:15
12:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_111B
Wojciech Sałabun, dr inż.
Narzędzia inżynierskie
27.10:15
12:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_321
Grzegorz Śliwiński, dr inż.
Sieci komputerowe
28.10:15
12:00
WI-1- 003 lab
S1_I_L_210B
Sławomir Wernikowski, mgr inż.
Systemy operacyjne
29.10:15
12:00
WI-1- 215 aud
S1_I_A_213
Jarosław Woźniak, dr
Metody numeryczne

  WI1, WTOREK, 2021-10-26, godz: 12:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
30.12:15
14:00
WI-1- 208 lab
lato_S2_I_SKZ_
Piotr Bartków, mgr
Modelowanie zachowań w sieciach
31.12:15
14:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_223A
Aneta Bera, mgr inż.
Metody numeryczne
32.12:15
14:00
WI-1- 300 lab
S1_I_L_222B
Leszek Drobiazgiewicz, dr inż.
Metody numeryczne
33.12:15
14:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_111B
Dariusz Frejlichowski, dr hab.inż.
Wprowadzenie do informatyki
34.12:15
14:00
WI-1- 200 wyk
lato_S2_I_IO_W
Przemysław Klęsk, dr hab.inż.
Uczenie maszynowe 2
35.12:15
14:00
WI-1- 309 lab
S1_I_L_220B
Jacek Klimaszewski, mgr inż.
Metody numeryczne
36.12:15
14:00
WI-1- 128 lek
SJO/WI/S1/s.5/
Marzena Kondyjowska-Dziechciarz, mgr
Język angielski 2
37.12:15
14:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_125A
Agnieszka Konys, dr inż.
Programowanie 1
38.12:15
14:00
WI-1- 007 lab
S2_I_L_1B
Przemysław Korytkowski, dr hab.inż.
Duże zbiory danych
39.12:15
14:00
WI-1- 304 lab
S1_I_L_221A
Witold Maćków, dr inż.
Systemy operacyjne
40.12:15
14:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_120A
Wojciech Maleika, dr hab.inż.
Wprowadzenie do informatyki
41.12:15
14:00
WI-1- 316 lab
Er+_zima_1 sem
Adam Nowosielski, dr inż.
Computer Vision for Video Surveillance
42.12:15
14:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_121B
Marcin Pietrzykowski, dr inż.
Narzędzia inżynierskie
43.12:15
14:00
WI-1- 302 lab
S1_I_L_125B
Marcin Pluciński, dr hab.inż.
Narzędzia inżynierskie
44.12:15
14:00
WI-1- 003 lab
S1_I_L_123A
Wojciech Sałabun, dr inż.
Narzędzia inżynierskie
45.12:15
14:00
WI-1- 215 lek
SJO/WI/S1/s.5/
Joanna Sowińska-Dwornik, mgr
Język angielski 2
46.12:15
14:00
WI-1- 129 lek
SJO/WI/S1/s.5/
Katarzyna Waligórska, mgr
Język angielski 2
47.12:15
14:00
WI-1- 310 lab
S1_I_L_211B
Gerard Wawrzyniak, mgr inż.
Algorytmy 2
48.12:15
14:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_210A
Sławomir Wernikowski, mgr inż.
Systemy operacyjne

  WI1, WTOREK, 2021-10-26, godz: 14:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
49.14:15
16:00
WI-1- 300 lab
S1_I_L_212A
Aneta Bera, mgr inż.
Metody numeryczne
50.14:15
16:00
WI-1- 303 lab
S1_I_L_214B
Leszek Drobiazgiewicz, dr inż.
Metody numeryczne
51.14:15
16:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_125A
Dariusz Frejlichowski, dr hab.inż.
Wprowadzenie do informatyki
52.14:15
16:00
WI-1- 313 lab
S1_I_L_223A
Przemysław Klęsk, dr hab.inż.
Algorytmy 2
53.14:15
16:00
WI-1- 309 lab
S1_I_L_332
Jacek Klimaszewski, mgr inż.
Sztuczna inteligencja
54.14:15
16:00
WI-1- 317 lab
S1_I_L_334
Joanna Kołodziejczyk, dr inż.
Sztuczna inteligencja
55.14:15
16:00
WI-1- 007 lab
S2_I_L_1A
Przemysław Korytkowski, dr hab.inż.
Duże zbiory danych
56.14:15
16:00
WI-1- 304 lab
S1_I_L_222A
Witold Maćków, dr inż.
Systemy operacyjne
57.14:15
16:00
WI-1- 316 lab
S1_I_L_330
Marcin Pietrzykowski, dr inż.
Sztuczna inteligencja
58.14:15
16:00
WI-1- 208 lab
S1_I_L_111A
Marcin Pluciński, dr hab.inż.
Narzędzia inżynierskie
59.14:15
16:00
WI-1- 302 lab
S1_I_L_324
Łukasz Radliński, dr
Wytwarzanie oprogramowania
60.14:15
16:00
WI-1- 307 lab
S1_I_L_333
Maciej Roszkowski, dr inż.
Sieci komputerowe
61.14:15
16:00
WI-1- 003 lab
Er+_zima_1 sem
Wojciech Sałabun, dr inż.
Intro to Mathematical Programming (wi)
62.14:15
16:00
WI-1- 308 lab
S1_I_L_323
Grzegorz Śliwiński, dr inż.
Sieci komputerowe
63.14:15
16:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_210A
Gerard Wawrzyniak, mgr inż.
Algorytmy 2
64.14:15
16:00
WI-1- 310 lab
S1_I_L_211B
Sławomir Wernikowski, mgr inż.
Systemy operacyjne

  WI1, WTOREK, 2021-10-26, godz: 16:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
65.16:15
18:00
WI-1- 309 lab
PO8_Wt-b1_L_gr
Piotr Dziurzański, dr inż.
Warsztaty technologiczno-biznesowe 1
66.16:15
18:00
WI-1- 304 lab
S1_I_L_220A
Mateusz Kłos, mgr
Algorytmy 2
67.16:15
18:00
WI-1- 316 lab
powt._5 sem._S
Marcin Pietrzykowski, dr inż.
Sztuczna inteligencja
68.16:15
18:00
WI-1- 315 lab
S1_I_L_125A
Marcin Pluciński, dr hab.inż.
Narzędzia inżynierskie
69.16:15
18:00
WI-1- 310 pro
S2_I_Zpb1_1A_P
Przemysław Różewski, dr hab.inż.
Zespołowy projekt badawczy 1
70.16:15
18:00
WI-1- 003 lab
Er+_zima_1 sem
Wojciech Sałabun, dr inż.
Intelligent Decision Systems (wi)
71.16:15
18:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_212B
Sławomir Wernikowski, mgr inż.
Systemy operacyjne

  WI1, WTOREK, 2021-10-26, godz: 18:15

LpGodzSalaNazwisko i imię
72.18:15
20:00
WI-1- 309 lab
PO8_Wt-b1_L_gr
Piotr Dziurzański, dr inż.
Warsztaty technologiczno-biznesowe 1
73.18:15
20:00
WI-1- 011 lab
S1_I_L_212B
Mateusz Kłos, mgr
Algorytmy 2
74.18:15
20:00
WI-1- 313 lab
Er+_zima_1 sem
Łukasz Radliński, dr
Software engineering (wi)
75.18:15
20:00
WI-1- 304 lab
powt._3 sem._A
Gerard Wawrzyniak, mgr inż.
Algorytmy 2